Pokoje Gościniec Rudawski - Pokoje w Gościńcu Rudawskim

Przejdź do treści
POKÓJ - 6 Osobowy
Pokój położony jest na pierwszym piętrze po prawej stronie korytarza. Pokój bardzo słoneczny, wystawiony na południową stronę. W pokoju można wyspać się na szerokim łożu, w pokoju jest także dodatkowe miejsce do spania. Pokój wyposażony jest w szafę, garderobę, mocne stoliki, stoły i pufy. Dodatkowym atutem jest bezpieczny sejf, w którym można bezpiecznie pozostawić swoje drogocenne przedmioty.  Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową. Pokój ma także własną toaletę. Serdecznie Zapraszamy.
POKÓJ - 2 Osobowy
Pokój położony jest na piętrze na wprost wejścia, jest to pokój 2-osobowy z toaletą i łazienką. Pokój wyposażony w szeroki tapczan z szafką nocną, szafą ubraniową, garderobę, stolik, pufy. W każdym pokoju wkrótce zostanie zainstalowany bezprzewodowy internet oraz telefon. Serdecznie Zapraszamy.
POKÓJ - 2 Osobowy
Pokój znajduje się na pierwszym piętrze, jest to pokój 2-osobowy. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową.
Pokój ma dwa duże tapczany, szafę, stolik, szafki nocne.
W każdym pokoju wkrótce zostanie zainstalowany bezprzewodowy internet oraz telefon z możliwością wyjścia na zewnątrz.
Pokój posiada własną toaletę. Serdecznie Zapraszamy.
POKÓJ - 2 Osobowy
Pokój znajduje się na pierwszym piętrze po prawej stronie korytarza, jest to pokój 2-osobowy. Łazienka wyposażona jest kabinę prysznicową. W pokoju jest tapczan, nocny stolik, szafa, garderoba, stolik i pufy. W pokoju zamontowano sejf. Pokój posiada własną toaletę. Serdecznie Zapraszamy.
POKÓJ - 3 Osobowy
Pokój znajduje się na pierwszym piętrze po lewej stronie korytarza. Jest to pokój 3-osobowy. Wyposażony w szafę, dwa tapczany, nocne stoliki, stolik, pufy, garderobę. W łazience jest kabina prysznicowa. Pokój wyposażony jest w sejf, . Pokój posiada własną toaletę. Serdecznie Zapraszamy.
POKÓJ - 3 Osobowy
Pokój na pierwszym piętrze po lewej stronie korytarza. Jest to pokój dla 3 osób. Wyposażony w szafę, dwa tapczany, nocne stoliki, stolik, pufy, garderobę. W łazience jest kabina prysznicowa. Pokój posiada własną toaletę. Serdecznie Zapraszamy.
POKÓJ - 5 Osobowy
Pokój znajduje się na drugim piętrze. Jest to pokój dla pięciu osób. W pokoju jest łazienka z kabiną prysznicową. W pokoju znajdują się: szafa, garderoba, nocne stoliki, pufy. Pokój posiada własny sejf. Serdecznie Zapraszamy.
POKÓJ - 4 Osobowy
Pokój znajduje się na drugim piętrze po prawej stronie korytarza. Jest to pokój 4 osobowy. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. Wyposażony w szafę, garderobę, nocne stoliki, stoły oraz pufy. W pokoju znajduje się sejf. Pokój z klimatem, zachowane stare belki, które dodaja uroku. Serdecznie Zapraszamy.
POKÓJ - 7 Osobowy
Pokój znajduje się na drugim piętrze po lewej stronie korytarza. W pokoju może spać siedem osób. Łazienka posiada kabinę prysznicową. Pokój wyposażony w szafę, garderobą, nocne stoliki, stoły oraz pufy. W pokoju znajduje się także sejf. W każdym pokoju wkrótce zostanie zainstalowany bezprzewodowy internet oraz telefon z możliwością wyjścia na zewnatrz. Serdecznie Zapraszamy
Wróć do spisu treści